Dress up Bride

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.6 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Nutty Apps
Tasarımcı kızlarımız için üretilmiş olan bu oyunda sizler de gerçek bir gelinlik tasarımcısı olabilirsiniz.

Mükemmel bir düğün oyununda yeteneklerini sergilemek için zaman kaybetmeden hazırlanmaya başlamalısın. Bu oyunda kızlarımız için özel olarak tasarlanmış gelinlik modelleri ve düğün ile ilgili tüm ayrıntıları bulabileceğiniz harika ayrıntı ve özellikler yer almakta. Oynarken ve yeni tasarımlar yaparken kendinizden geçecek ve yaptığınız tasarımla kendinizle gurur duyacaksınız.Düğün ile ilgili tüm ayrıntıların düşünüldüğü ve özel olarak tasarlanmış gelinlik modelleri ve ayrıntılı özellikleri ile kendinizden geçecek oyunu oynarken zamanın nasıl aktığınız fark etmeyeceksiniz. 

Boş zamanların en eğlenceli oyunu olabilecek bu oyunda rengarenk ve çeşitli ögelerin de seni etkilemesine karşı koyamayacaksın. Birbirinden güzel elbiselerin içinde kaybol ve en güzel saç stilini oluşturmaya en iyi makyajı yapmaya çalış.Ama sakın ayakkabıları seçmeyi unutma. Üstelik ekran görüntü kalitesi de gayet başarılı olan bu oyunda yok yok. Her yönden eğlenceli olan bu mükemmel oyun sizler için üretildi. 

Arkadaşlarınla beraber de keyifle oynamak isteyeceğin bu oyun eğlendirici ve öğretici özelliklere de sahip. Yeteneklerini herkese göstermen için de bir fırsat aynı zamanda. Eğer sen de bu harika oyunu indirip hemen oynamaya başlamak için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak.

Daha Fazla Göster
Dress up Bride indir